Про команду

Бюрошники

Марго Гаряжа
Марго Гаряжа – арт-директорка та співзасновниця бюро22. 10+ років у дизайні та креативі. Грантова призерка та стипендіатка різних премій. Частина sneaker mate studio. Кураторка курсів по дизайну у Projector online institute. Арт-дирекшн фетишист. 
Діма Дібрівний
Діма Дібрівний – концепт-менеджер та співзасновник бюро22. Співвласник мережі снікер-хімчисток Sneaker mate, проєкту Ssweep.
Юліан Кухлевський
Юліан Кухлевський – моушн-дизайнер бюро. Відео-креатор із досвідом роботи над корпоративними відео та фірмовим контентом для брендів Mastercard, Nokia, провідних світових IT-компаній та стартапів Силіконової долини.
Аня Адаменко
Графічна та веб-дизайнерка із багаторічним досвідом у дизайні в різних галузях. Від співпраці із сучасними IT-компаніями до участі у творчих колабораціях та різних дизайн-програмах. Від штучного інтелекту до ліногравюрного друку — це усе про Аню.
Денис Галушка
Проджект менеджер та продюсер фото та відео проєктів у buro. З досвідом у створенні та плануванні рекламних роликів, музикальних кліпів та фільмів. Працював з такими брендами: Aquamaris, Syngenta, Hily, DoDo Toys, Eyegamer.
(Connect)

Let's talk

Get in Touch
Get in Touch